בוגרי 2.0 מספרים

המסע של נועם מרציאנו

אז ככה, שבוע שעבר הייתי באחת החוויות היותר חזקות שעברתי בחיים ובא לי לשתף אתכם.
בד״כ אני לא נוהג לספר על עצמי או להעלות יותר מידי, אבל הפעם זה מרגיש לי הדבר הנכון. כדי שאולי אתן תקווה לעוד אנשים שנמצאים במצב דומה.
לאלו מכם שמכירים אותי ולאלו שלא אני אספר פה בקצרה על עצמי.
אני נועם בן 26 מירושלים. בגיל 3 ההורים שלי התגרשו, משם עברנו למאה שערים, שם העברתי את הילדות המוקדמת שלי. בגיל 10 עברתי לפנימייה והייתי שם 5 וחצי שנים. כשסיימתי לא ציפה לי יותר מידי שקט כי שנה אח״כ ביום בהיר הודיעו לו שאחי שהיה קרוב אליי נפטר וכל מה שהגיע אחרי זה כבר היה לא רלוונטי. היה בי כעס כל כך גדול על החיים שפשוט כבר לא רציתי לחיות אותם. כשהגעתי לצבא התגייסתי כלוחם אבל גם זה לא החזיק הרבה כי לא היה בי רצון. כשהשתחררתי התחלתי מסע ארוך של חיפוש עצמי שנמשך כמה שנים טובות.

ניסיתי כל דבר, ברחתי עד לאמריקה אבל גם שם לא היה שקט, כשחזרתי, שוב הרגשתי בתוך הכלא של המחשבות שלי. אז טסתי שוב, הפעם עד לאמזונס לטקסי איוואסקה בתקווה שזה יעזור, כשחזרתי לארץ זה שינה בי איזה משהו אבל אחרי חצי שנה הגיעה הנפילה הראשונה שהחזירה אותי בדיוק לאותו המקום, רק הפעם עם פחות תקוות.. לאחר מכן החלטתי שוב שאני לא מוותר ומסתכל לחיים בתוך העיניים. התחלתי טיפול בטרילוטרפיה של שנה שעזר לי מאוד להתקדם, טיפלתי שם בטראומות עבר, הכרתי שם משפחה אדירה שנכנסה לי לתוך הלב אבל עמוק בפנים עדיין היה בי את הקול המעצבן הזה שלא רוצה לחיות, מן קול נודניק כזה, שלא מרפה אף פעם. לא משנה כמה טוב לי, הוא תמיד נמצא שם ולא הולך לשומקום. כבר הייתי בטוח שזהו, ככה אצטרך לחיות את החיים, עם החלק הזה שתמיד יהיה שם להפריע, לא משנה כמה אחלום בגדול הוא תמיד יהיה שם כדי להוריד.
אז בשני האחרון נסעתי לסדנת 2.0 בהנחיית דרור דוד, כשנרשמתי, חשבתי מה יכול להשתנות, מה הוא כבר יוכל לחדש לי שאני לא יודע? הרי עברתי דבר או שניים. אבל האמת היא, שלא ידעתי עד כמה לא ידעתי..
אני חייב לציין שמאז החזרה הביתה מהסדנא אני מרגיש מן תחושה מוזרה כזאת, משהו שלא חוויתי מעולם, תחושה של שקט פנימי מהקול הזה, תחושה של שלמות. לא ידעתי שאפשר אחרת. שאפשר לתכנת את המוח מחדש, לעדכן גירסה ולא רק לטפל בבעיות אלא גם לחיות את החיים שתמיד חלמתי. אז כששמעתי על ה-2.0 היו בי מן חששות שאולי החברים שהמליצו לי מגזימים קצת, חשבתי לעצמי זה כולה 4 ימים, עשיתי כבר טיפולים ומה כבר זה יכול לשנות, זה יקר ועוד מיליון תירוצים שעלו לי לראש למה זה לא יעבוד..

כשיצאתי מהבית ביום שני לכיוון הסדנא עברו בי מחשבות האם בא לי להיכנס שוב לכל הטראומות? האם יש לי כוח שוב להתפרק מול אנשים זרים? להסתכל לילד הקטן שבי בעיניים ולהתמודד עם כל מה שהוא עבר? בין כל המחשבות האלה הבטחתי לעצמי שאם כבר אני מגיע אז אתמסר לתהליך, אתן לדרור להוביל אותי בדרך שלו ואסמוך עליו שהוא יוביל אותי למקום טוב יותר בחיים.
כשהתחלנו ביום הראשון כבר הייתה תחושה אחרת באוויר, הייתה הרגשה שהפעם זה יהיה אחרת וכך היה.. מתרגיל לתרגיל הרגשתי איך כל החסמים שלי נשברים אחד אחרי השני, איך ברגע אחד דרור פירק לי תבניות שהיו שם שנים ארוכות והתחיל לבנות אותי מחדש בצורה טובה יותר.
זה כלל שגרה מ-5:30 בבוקר עד 1-2 בלילה, מדיטציות מיוחדות, אימוני כושר, ריברסינג, תרגיל ״המראה״ שפירק את כולם אחד אחרי השני, לימודים על המוח ואיך הוא עובד, איך לשנות דפוסי חשיבה ועוד ועוד..
אני רוצה להגיד שזאת הפעם הראשונה שאני פשוט מרגיש שלם. מרגיש שלם עם מי שאני, עם מה שאני. לא מחפש תירוצים, לא מתקרבן, לא מתמסכן, לא בוכה על מה היה לי, או לא היה לי, לא על מה עברתי, לא על ההורים, לא על הילדות וכבר לא מפלרטט עם המוות. רק מחייך לחיים.
זה היה אחד השבועות המשמעותיים בחיי אם לא הכי משמעותי ואחרי השבוע הזה אני רוצה להגיד קודם כל תודה לעצמי, תודה שלא ויתרתי במהלך החיים, גם כשזה היה קרוב לזה. תודה שהמשכתי לנסות גם כשבראש שלי לא הייתה תקווה, תודה על האמון בעצמי שיום אחד זה יהיה אחרת, תודה על האהבה שיש לי לסביבה, ועל הנתינה האינסופית שקיימת בי.
רוצה להגיד תודה לכל אלו שהיו איתי שם, תודה שחלקתם איתי את הרגעים הכי אינטימיים שלכם, את כל השריטות והצלקות מהחיים. תודה על זה שהקשבתם לי, שהכלתם וחיבקתם אותי. תודה על הזכות להכיר אתכם ועל ההרגשה שמצאתי משפחה חדשה.
והתודה הגדולה ביותר היא אליך @dror.david2.0 תודה על האור שאתה ועל כל הנתינה שיש בך, על הרצון שכולנו נצליח כמו הילדים שלך, על האכפתיות והדאגה עד הפרטים הקטנים, על זה שבכל שעה אתה תתן הכל רק כדי לראות אותנו שמחים. אתה מלאך אמיתי וזכיתי בך. תודה על זה שהיום אני ווינר בזכותך. אני כ״כ שמח שהחיים זימנו לי אותך ואיזה כיף שהחל מהשנה החיים שלי יראו אחרת בזכותך.
איזה כיף זה להיות 2.0
מאחל לכולנו שתהיה לנו שנה מבורכת, שנה של עשייה, של פריחה, של שפע ענק ושל הגשמה עצמית.
יאללה 2023 אני מחכה לך! את הולכת להיות השנה הטובה ביותר בחיים שלי!

לעדויות נוספות >

רן לוקצ'בסקי

מה אם הייתי אומר לכם שהכל אפשרישאתם יכולים לעשות הכל, לזמן הכל ולהנות מהכל. כבר עכשיו, בלי חוסר וודאות פחדים חרדות

קרא/י עוד
קורן עמית

אחחחחח איזה כיף, אתם רואים אדם מחייך בתמונה, אבל אני רואה אושר אבל לא סתם אושר, אושר עילאי!לא אושר שבא מהחוצה

קרא/י עוד
עדן מילר

בא לי לשתף אותכם במשהו שעברתי שבוע שעברשבוע שעבר נסעתי לסדנא של התפתחות אישית כל השבוע שלפני הסדנא חשבתי שאין לי

קרא/י עוד
אופיר אוחנה

אז יש אנשים שמעניקים לעצמם מתנות אם זה מתנות חומריות ואם אלו מתנות רוחניות ..וכמובן שהכול מסדר לפי התוכנית שגדולה מכולנו

קרא/י עוד
נורית בוכובזה

תכירו את נורית בגירסה 2.0שבוע שעבר עברתי תהליך, לקחתי שבוע בשביל עצמי ומבלי לדעת למה נתתי לבנאדם שאני לא מכירה להוביל

קרא/י עוד
מקסים שיכטמן

מה הוא שינוי אתם שואלים ? שינוי זה להרים את "העגלה" אם כל המטענים הקיימים בין אם זה בעיות רגשיות, טראומות,

קרא/י עוד
שני מלכה

יש חוויות שמילים יקטינו מלתאר אותן בשבוע שעבר חוויתי אחת כזו…לקח לי כמה ימים לעכל, לקלוט…ומי שמכיר אותי יודע שעברתי סדנה

קרא/י עוד
יפית שרגא

"אומרים שמשפחה לא בוחרים..אז תנו לי לחדש לכם, משפחה אפשר ומומלץ לבחור. אני בחרתי במשפחה חדשה באנשים אהובים וטובים עם אנרגיות

קרא/י עוד
אהרד קרסל

בדרך כלל אני לא יודע מאיפה להתחיל הפעם אני יודע בדיוק מאיפה להתחיל ! אז ככה אין מושלם בעולם אבל יש

קרא/י עוד
ליאן נוביק

איך אפשר לסכם ארבע ימים מטורפים והכי טובים שהיו לי קודם כל אני רוצה להודות לדרור @dror.david2.0 תודה מהלב אתה מדהים

קרא/י עוד

עדויות נוספות >

איזו מתנה תרצו לקחת?

בחרו את המתנה שמתאימה לכם ותקבלו אותה ישירות למייל שלכם.

קורס ניהול זמן של העשירון העליון

ניהול זמן נכון הינו המפתח להצלחה בחיים, סדר ומתודולוגיה שתגרום לכם להצליח לעשות כל מה שאתם רוצים.

קיט ניהול פיננסי

ויז'ן מחלקת לכם קיט חינמי על איך לנהל תזרים מזומנים נכון, מתוך קורס עסקים ויזמות פרימיום

קורס ניהול זמן נכון הינו המפתח להצלחה בחיים

סדר ומתודולוגיה שתגרום לכם להצליח לעשות כל מה שאתם רוצים.​

השאירו פרטים ותקבלו את המתנה ישירות למייל שלכם.

קיט ניהול פיננסי חינם

איך לנהל תזרים מזומנים נכון, מתוך קורס עסקים ויזמות פרימיום.

השאירו פרטים ותקבלו את המתנה ישירות למייל שלכם.