בפודקאסט הזה שמיועד לבעלי עסקים ויזמים נדבר על כל מה שצריך לדעת כדי לשווק את העסק בצורה נכונה בדיגיטל, באינטרנט, ברשתות החברתיות ובעולם הדיגיטלי שאנחנו נמצאים בו ב-2020. בפודקאסט יחשפו כל הסודות, כל השיטות, כל הטכניקות, מהרמה האסטרטגית, עד הרמה הפרקטית של כל מה שצריך לדעת.

בפודקאסט של היום דיברנו על הדרך הטובה ביותר לבניית אסטרטגיית שיווק ומה בדיוק צריך כדי לבנות אחת כזו. בנוסף לכך, דיברנו על דרכי ההתמודדות עם השינויים שקורים באלגוריתם לעיתים תכופות.

דיברנו על ה"רוטב הסודי" שעוזר לנו למכור בצורה הרבה יותר טובה ואיך נוכל למכור לאנשים בצורה יותר קלה ועם פחות מאמץ.

דניאל הסביר כיצד בעלי עסקים יכולים לבחור את הפלטפורמה הנכונה ביותר לשיווק וחושף שיטה מיוחדת וקלה שדרכה אפשר לעשות שיווק מצוין בפייסבוק, באופן אורגני לחלוטין. לאחר מכן, הוא ממשיך בהסבר קצר על מיומנות חשובות שצריך לדעת בשנת 2020 ולמה החשיבות שלהן היא כל כך גדולה.

אורי סיפר על בעיה משמעותית של בעלי עסקים שיוצרים תוכן ברשתות החברתיות וממשיך בכך שהוא מסביר על פעולה מסוימת שבו הוא משתמש כדי ליצור הרבה יותר אינטראקציה בפרופיל שלו ואיך אותה פעולה עוזרת לו לחזק והגדיל את הקהילה שלו באופן דרמטי.

אורי חושף בפני המאזינים את 5 הסוסים השחורים על מנת להגיע לחשיפה גדולה דרך האינסטגרם ודניאל ממשיך אותו בכך שהוא מסביר על פעולות שיכולות להגדיל את החשיפה בפלטפורמות השונות.אורי סיים את הפודקאסט בסיפור על הצעד הדרמטי שעשה לפני 3 חודשים, איך זה משפיע עליו ולמה זה כל כך חשוב ללכת בדרך שלך, לא לייחס חשיבות לדעות של אחרים, ולעשות את מה שאנחנו מוצאים לנכון.

כתיבת תגובה

איזו מתנה תרצו לקחת?

בחרו את המתנה שמתאימה לכם ותקבלו אותה ישירות למייל שלכם.

קורס ניהול זמן של העשירון העליון

ניהול זמן נכון הינו המפתח להצלחה בחיים, סדר ומתודולוגיה שתגרום לכם להצליח לעשות כל מה שאתם רוצים.

קיט ניהול פיננסי

ויז'ן מחלקת לכם קיט חינמי על איך לנהל תזרים מזומנים נכון, מתוך קורס עסקים ויזמות פרימיום

קורס ניהול זמן נכון הינו המפתח להצלחה בחיים

סדר ומתודולוגיה שתגרום לכם להצליח לעשות כל מה שאתם רוצים.​

השאירו פרטים ותקבלו את המתנה ישירות למייל שלכם.

קיט ניהול פיננסי חינם

איך לנהל תזרים מזומנים נכון, מתוך קורס עסקים ויזמות פרימיום.

השאירו פרטים ותקבלו את המתנה ישירות למייל שלכם.

נגן וידאו