סדנת מסחר פרונטלית בשוק ההון

מה אתם הולכים לקבל?

קצת מתוצאות בוגרי הסדנה

מרצה הקורס
שאלות ששואלים בדרך כלל

קודם כל כן!, אבל תבין אתה כל הזמן מחפש אסטרטגיות ושיגידו לך מה לעשות ומפספס את החלק הכי חשוב. מה היא משמעת ומנטליות! אסטרטגיה מנצחת מייצרת כסף אבל משמעת ומנטליות של ווינר מייצרת עיקביות ושתי אלה ביחד הופכים אותך לסוחר על זה מה שאני יודע לעשות הכי טוב והולך ללמד אותך.
תבין משהו זה לא מספיק שתדע מספר אסטרטגיות איכותיות ומצבים מסויימים שאני מכיר של השוק ששווים כסף, אתה צריך גם ללמוד איך להתנהל נכון. ואם תתנהל נכון , תלמד אותם ותתאמן עליהם מספיק פעמים, גם אתה תוכל לקחת במצבים אלו כסף מהשוק באופן יומיומי

בא לי עוד… למה או ו… או שאפשר גם וגם ? אני חי תודעת שפע וככזה הגישה שלי היא עוד והכל מהכל, כמו שאני מפיץ את הידע שלי לאחרים ועוזר להם לגדול ולעשות כסף, ככה הם גם מגדילים אותי עוד. (למרות שהקורסים זה חלק ממש קטן מהרווחים שלי – פחות מ1%)
לי לא היה אף אחד כמוני ללמד אותי, הדרך שלי הייתה סתם ארוכה אני פה לקצר לך משמעותית את הדרך ואת הזמן, יום יגיע ותבין שלזמן אין מחיר.

הביוגרפיה שלי ומה עשיתי כתובה לעיל.
אבל בעניין המסחר אני לא רק הסוחר הכי טוב שתפגוש אלא גם המורה הכי טוב שיודע להעביר את הידע שלו לאחרים כדי שהם יצליחו גם לשכפל את השיטה שלו.
יותר מזה אני לא צריך לספר, רק כנס להיילייטס שלי באינסטגרם ותראה הכל.

בקלות, מי שרוצה להצליח יושב ולומד לא מחפש תירוצים, אם השאלה הזו נוגעת בך אתה בבעיה ואם אתה לא מוכן לשבת להשקיע בעצמך 12 שעות כדי להפוך למקצוען אין לך מה לבוא אליי בכלל.

אני פרימיום אם עוד לא הבנת אז אתה מוזמן ללכת למקום אחר – שתתעורר בעוד כמה חודשים ותבין שלא למדת כלום ולא התקדמת אפילו מטר במסחר תיזכר שאמרתי לך שזה מה שיקרה

האמת שהמנטליות היא בדיוק מה שמבדיל סוחר בינוני שסופג יותר הפסדים לאורך זמן, לעומת סוחר-על שהופך למיליונר, וזאת לא סיסמה.
אני אוהב לומר שכל הידע והפרקטיקה של מסחר בשוק ההון הם כ 15% מההצלחה, שאר ה-85% (לפחות) זה מנטליות.
לכן אני עובד המון על הצד המנטלי, כמעט כל שיעור, מעבר להסברים הטכניים יהיו טיפים ברמת ההתנהלות, ההתפתחות האישית, איך פועלים במצבים שונים, איך מתמודדים עם הפסדים, איך בסוף היום אפשר עדיין לעמוד על הרגליים, להתאושש ובפעולה הבאה להרוויח כפול ממה שהפסדת.
אני אגיד לך תכל'ס? לדעת איזו אסטרטגיה צריך להשתמש ומתי – את זה תקלוט בלי בעיה. אבל החוכמה האמיתית היא לעבור שינוי בפן המנטלי, זה לא ייתן לך רק עוד כסף, זה ישנה לך את החיים.

העולם משתנה. עם כל הכבוד לחברים שלך, הם יכולים להעיד רק מהניסיון שלהם – ולפעמים זה לא מספיק. לא כל שיטה תעבוד לכל אחד, וגם אם נדמה לך שעלית על שיטת הזהב, אולי בעוד חודש חודשיים היא רק תפסיד לך.
בשורה התחתונה, אם אתה רוצה ללמוד לעוף, אתה לומד מנשר לא מתרנגולת. שניהם ציפורים ועם כנפיים, אבל אחד עף גבוה והשני לא.
אני יכול ללמד אותך שיטות שעובדות לי כבר 17 שנה, יש לי יותר מ-3,000 תלמידים שיישמו אותן, יותר מ-60,000 איש באינסטגרם שעוקבים אחריי ב-2 פרופילים ולפחות 2,000 סטורים שמורים ב'היילייטס' של סטודנטים עם תיעודים של הצלחות, רווחים. אני אישית מעלה כל יום צילום מסך מתיק המסחר שלי. הכל שקוף. הכל מול העיניים.

עדיין מתלבטים? אנחנו כאן כדי לעזור לכם

איזו מתנה תרצו לקחת?

בחרו את המתנה שמתאימה לכם ותקבלו אותה ישירות למייל שלכם.

קורס ניהול זמן של העשירון העליון

ניהול זמן נכון הינו המפתח להצלחה בחיים, סדר ומתודולוגיה שתגרום לכם להצליח לעשות כל מה שאתם רוצים.

קיט ניהול פיננסי

ויז'ן מחלקת לכם קיט חינמי על איך לנהל תזרים מזומנים נכון, מתוך קורס עסקים ויזמות פרימיום

קורס ניהול זמן נכון הינו המפתח להצלחה בחיים

סדר ומתודולוגיה שתגרום לכם להצליח לעשות כל מה שאתם רוצים.​

השאירו פרטים ותקבלו את המתנה ישירות למייל שלכם.

קיט ניהול פיננסי חינם

איך לנהל תזרים מזומנים נכון, מתוך קורס עסקים ויזמות פרימיום.

השאירו פרטים ותקבלו את המתנה ישירות למייל שלכם.