סקירה יומית – 12.07.20

שבוע טוב, נפתח בפלורידה, המדינה בארה"ב שהציפה את הרשת לפני כחודש וחצי בתמונות מחופי הים ועשרות אלפי המתרחצים אשר בבוקר בילו בחופים ובערב בברים היום מתמודדת עם הצפה מטורפת של חולים שחצו בסוף השבוע ביומיים רצוף מעל 20 אלף חולים. הקורונה כמו קארמה, תוקפת בכל מקום שזילזל בה.

טראמפ אשר היה נראה בחודש אפריל כמי שלוקח את הבחירות בהליכה כבר נראה כמו ברווז צולע שגם בקושי מצליח לצלוע. בסוף השבוע ירד טראמפ מול ביידן בסקרים לכך שביידן כבר מוביל ב10% עליו. לא רק זאת אלא, שטראמפ מוביל כרגע את הדמוקרטים לניצחון מובהק ולשליטה מלאה בבית הנבחרים, סנאט ובבית הלבן.

ארה"ב מדווחת על זינוק לכיוון ה70 אלף חולים חדשים ביום וזאת עקב בדיקות מרובות, הקטע המצחיק הוא שהמבקרים של כמויות החולים ובראשם טראמפ, טוענים כל הזמן שהמספרים עולים עקב הבדיקות המרובות אבל זה אבסורד כי בסוף היום החולים הם חולים סה"כ מזהים אותם לאחר בדיקה.
ברזיל גם היא ממשיכה להתפוצץ וכמויות המתים בה עוברים ל 4 ספרות ביום.

וול-סטריט ממשיכה לשבור שיאים ובכלל מניות מסויימות ברשימת הבלוצי'פ לא מפסיקות לעלות לגבהים חדשים, גם הזהב והנפט עולים יחד עם השוק, הזהב עצמו מצליח לשמור על רמת 1800 דולר כבר מספר ימים ובמידה ויצליח לשמור על הרמה כרמת תמיכה יש מצב שנראה את הזהב מנסה לבדוק את ה2000 בקרוב.
השוק בארץ במיתון, מי שראה כותרות על עשרת אלפים איש בכיכר ותמונות של 50 אלף איש מנגד לא טועה, מי ששולט בערוצי התקשורת לא ממש רוצה שבאמת יהיה יותר גרוע ולכן משתדלים לחסוך את זה מכם.
סין ממשיכה להאבק בארה"ב ובצד האמריקאי מוציאים אזהרות לאזרחים השוהים בסין.
תחזיקו חזק כי הגל השני הולך לגרום להמון אנשים מסביב לעולם להיות מתחת לקו המים.

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות Vision Group © – תקנון האתר 

דילוג לתוכן