סקירה יומית – 22.06.20

כמעט 200 אלף איש נדבקים ביום אחד ! המספר הזה הוא לא נתפס וזוהי רק ההתחלה, המספר הזה הולך לזנק בחדות בשבועות הקרובים. ומה עושה טראמפ? מורה להוריד את קצב הבדיקות, האמת כתבתי אתמול שנמאס ממנו, האגוצנטריות שלו הקשורה כולה בכסף ובכוח, הופכת הזויה מיום ליום. ספרד פותחת שעריה ללא בידוד וכך גם קפריסין, עוד ועוד מדינות מתוכננות לפתוח את השערים ללא חובת בידוד והרצון הממשי לחזור לשגרה גובר על הרצון להיאבק במגיפה.

השווקים אוהבים את ההודעות של טראמפ בתוספת הזרמות הכספים של הפד, נראה כי נמצאה התרופה לבורסות, פשוט נוריד קצב בדיקות, נדחוף מלא כסף ונעבוד על כולם שהכל טוב.
מנגד, נתונים כלכליים גרועים מסביב לעולם בעוד ועוד מדינות ממשיכים לצאת מידי יום, הרצון לצייר על הבלון סמיילי גדול ויפה יסתיים כמו בסיפור מעשה בחמישה בלונים, סופו של כל בלון להתפוצץ.

אספר לכם משהו אישי שחוויתי אתמול שאולי ממחיש יותר מכל את המצב גם בישראל וגם בעולם. אתמול הייתי חייב לקפוץ לקניון ובדרך לשם ראיתי רחובות שלמים עם חנויות פשוט סגורות לגמרי, אני מכיר את הרחובות האלו ככף ידי משום שבמשך שנים נסעתי מידי יום בהם למשרדים שלי. שהגעתי לקניון שגם אני מכיר מצוין כי הייתי אוכל במסעדות שבו לא מעט בשנים האחרונות, הבנתי את גודל המכה, מספר חנויות היום פשוט ריקות מסחורה ופינו את החנות, חלקן האחר פשוט סגורות ובדרך לסגירה מוחלטת וחלקן האחר פתוחות אך פשוט ריקות מאנשים, מעולם לא ראיתי את הקניון הזה כל כך מרוקן מאדם.

מעולם לא ראיתי אותו עם כל כך הרבה חנויות ריקות ו/או סגורות, גם לא שעבר שיפוץ מאסיבי לפני שנים רבות שלא היה כזה קניון הומה אדם.
המצב במשק הינו בכי רע וכבר מדברים על סגר שני, לפחות בארץ כך נראה המצב.
המצב בארה"ב גם דומה לכאן ולדעתי הולך להיות גרוע עוד יותר.
כנ"ל באירופה אשר גם ככה אם נוציא את גרמניה, כל כולה שקועה בחובות ואבטלה שהייתה גבוהה עוד טרום המשבר.

החוזים כולם ירוקים בירוק בוהק, אין זה אומר דבר על ההמשך.
הגל השני כבר כאן, שימו לב ושמרו על עצמכם.

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות Vision Group © – תקנון האתר 

דילוג לתוכן