סקירה יומית – 10.06.20

נפתח בהמשך לפוסט מאתמול, על הטירוף בוולסטריט שלא נגמר, עדויות נוספות לכך שהשוק באקסטזה והמהמרים מווגאס שסגרו להם את הקזינו משחקים בשוק בלי קשר למציאות, כמובן שאין בדברי להתנגד למתרחש רק להסביר את החוסר היגיון הכלכלי או בכלל כל חוסר היגיון במה שקורה.

הנפקת "ורום" חברה מופסדת במאות מיליונים מיום הקמתה,  רווחיה אפילו לא נראים בעלייה את 2019 סיימה בהפסד כמעט כפול מ2018 ובכל זאת הכפילה את שוויה עלתה 100% על אוויר.

נקודה נוספת הזויה עוד יותר מניית אימורון הודיעה על בקשה לפתיחת הליך לחיסון וטסה לא פחות מ1000%. אין יותר הזיה משוק שמתמחר מנייה במיצוי שווי כאילו התרחש כבר אירוע שכל האישורים בידה והיא מייצרת כבר תרופה או חיסון.

עצם שהותם של המהמרים מואגס בשוק ומצד שני טראמפ עומד בשערי וולסטריט כשומר שמרחיק שורטיסטים שיאזנו את ההתמחורים ההזויים ויאזנו את המחירים, נוצרת בועה. "הבועה כבר כאן" רשמתי אתמול ואלו רק קמצוץ מדוגמאות רבות שעוד לפנינו לכמה הבועה גדולה. שיקאגו וטקסס תופסות תאוצה בכמות החולים ונראה ששוב האקשן מתחיל בארה"ב רק שהפעם בעוד מוקדים. הנאסדק סגר אתמול בשיא וכל מילה מיותרת, מבחינתי זה מייצג שבלוציפ, הם הזהב החדש, רשמתי על כל באחד מהפוסטים הקודמים.

שיהיה בהצלחה

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות Vision Group © – תקנון האתר 

דילוג לתוכן