סקירה יומית – 05.06.20

המהומות בארה"ב ממשיכות ומתעצמות, עוד ועוד אזרחים יוצאים לרחובות, אין חנות יוקרה במנהטן שלא נפרצה ובכלל כלל החנויות באמריקה מתחיל6ת להישדד על ידי ההמונים. סרטוני ביזה המוניים מתחילים לגלוש לרשת ולאט לאט מתגלה הטירוף האמיתי שמתרחש מעבר לים.
הCDC העלה אתמול את התחזיות למספר המתים למעל 127 אלף, ובכלל נראה כי ההתקבצות ופתיחת הסגר מתחילות לתת את אותותיהן שוב ומספר החולים פשוט קופץ מעלה בחדות.

סין ממשיכה בפעולות אגרסיביות מצידה והסדר העולמי מתחיל אט אט להשתנות. אתמול נחצה הרף של 125 אלף חולים חדשים ביממה אחת ונראה שאנחנו שועטים קדימה לשיאים חדשים. אתמול יצאו נתונים כלכליים שמעידים עוד יותר כי הגרעונות והאבטלה רק גדלים ומעמיקים באמריקה. אבל את וול סטריט זה לא מעניין, יום ועוד יום וכך כבר תקופה השוק לא מפסיק לעלות וגם אם יורדים זה בקושי רב כמה עשריות האחוז.

השוק פשוט התנתק לחלוטין מהמציאות, הוא נראה כמו כדור פורח שאיבד כל שליטה. מעולם לא דחפו כמויות כאלו של כסף לשוק בהיסטוריה, מעולם לא קרה שהכלכלה לא באמת מתפקדת וכל השוק עולה על סמך צפיות לעוד ועוד "סמי דולרים" מהפד. הקונים בשוק לא מפסיקים להזרים כסף ומצד שני אין מוכרים בכלל, הם פשוט זזו הצידה עד שיתבהר שהפד לא שם ואז יוכלו לפעול כרצונם, הם פשוט מפחדים. שיהיה ספ"ש טוב לכולם.

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות Vision Group © – תקנון האתר 

דילוג לתוכן