סקירה יומית – 04.06.20

שואלים אותי מידי יום, איך השוק עולה ככה, נתונים שרק הולכים ומדגישים עד כמה השוק מנותק מהכלכלה הריאלית. השוק באקסטזה, הפחד לפספס את הרכבת דוחפת עוד ועוד אנשים לרכבת, השוק יתחיל לקרוס כאשר יהיו מספיק אנשים על הרכבת, קריסות תמיד באות כאף אחד לא מוכן, הן מגיעות שהבועה מתפוצצת. לדעתי אנחנו קרובים לנקודת האל חזור ואבוי, אם היא תיחצה.

ארה"ב מטילה עוד ועוד סנקציות על סין, וסין מצידה לא נשארת חייבת הפעם, כפי שכבר כתבתי בעבר, סין לא תוותר הפעם. היא גדולה וחזקה מתמיד, אין סיכוי שהיא תוותר כי אמריקה חלשה ופצועה מתמיד וזה הזמן של סין לעשות את ה-"שח" שלה.

האם זה יסתיים הפעם רק ב "שח" או ב "שח-מט" כולנו נצטרך להמתין בסבלנות ולראות לאן זה מתפתח. אירופה מתחילה לפתוח שערים ועסקים, כך גם באמריקה הבוערת. הבחירות החשובות בעולם מתקרבות מיום ליום אבל לדעתי הפוקוס צריך להיות על הרחוב הבוער באמריקה. האמריקאים מלאים בכעס וזעם, אבל שם בניגוד לכמעט כל העולם יש המון נשק ברחוב ובבתים. כמויות הנשק המוכנות למלחמה מבית, אמורות להדאיג את כל העולם, לדידי, כדור טועה אחד שירה משוגע אחד לא בכיוון הנכון, יכול להפעיל גל אלים מאוד של מלחמת אזרחים . מאות אלפי אנשים ברחובות ואיתם וירוס קטלני שהחל להתפרץ שוב הפעם ללא כל יכולת בקרה.

אני מקווה שאף אחד מהדברים האפשריים הכתובים לעיל לא יקרה.

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות Vision Group © – תקנון האתר 

דילוג לתוכן