בגיל 35 לצאת לפנסיה זה קשוח, זה אומנם כיף לדעת שאתה לא חייב לעבוד, אבל בפועל זה גם אומר שיש לך עוד מלא שנים למלא את הזמן במשהו. אז מה זה אומר להיות בפנסיה בגיל כזה? זה אומר בגדול שנפתח חלון גדול מאוד בו אתה לא חייב לרוץ יותר במרוץ הרגיל של החיים, זה אומר שיש לך את החופש הכלכלי לעשות מה שבא לך, איך שבא לך, מתי שבא לך, כמה שבא לך. זה אומר שאם תתנהל נכון, מרבית הדאגות הכלכליות שמעסיקות את רוב האוכלוסיה לא יעסיקו אותך, זה אומר שיש לך זמן לבנות עוד משהו ענק שיעסוק בנתינה לאחרים ולמען אחרים, יש לך זמן להעביר ידע ולהשתמש בניסיון שלך בכדי לעזור לאחרים להצליח בדרך שלהם.


זה מה שבחרתי לעשות, זו הסיבה שהקמתי את האקו סיסטם המטורף הזה מסביבי, ויזן היא קבוצה שמאגדת בתוכה מלא מלא עסקים ואנשים טובים שרוצים להצליח במגוון תחומים, שאת כולם ויזן עוטפת באהבה, מקצועיות וניסיון רב של איף להפוך לאימפריה. האקו סיסטם שבנינו בחודשיים הוא כל כך גדול כבר שרק מעיד לאן פנינו מובילות אותנו, כמות הכוח בקבוצה והעבודה המשותפת שנוצרה, הולכת לכבוש כל יעד בקלות.


תחזיקו חזק אנשים ותזכרו איפה שמעתם את השם לראשונה, תישארו קרובים ותעקבו מקרוב על התהליך, ככה תוכלו ללמוד ממקור ראשון איך בונים אימפריה עסקית רווחית מיומה הראשון ועל הדרך איך בונים בית חם, משפחה ענקית נוספת ומלא שותפויות יפות ובכלל, איך עושים את כל זה בהכי כיף שיש.

כתיבת תגובה

איזו מתנה תרצו לקחת?

בחרו את המתנה שמתאימה לכם ותקבלו אותה ישירות למייל שלכם.

קורס ניהול זמן של העשירון העליון

ניהול זמן נכון הינו המפתח להצלחה בחיים, סדר ומתודולוגיה שתגרום לכם להצליח לעשות כל מה שאתם רוצים.

קיט ניהול פיננסי

ויז'ן מחלקת לכם קיט חינמי על איך לנהל תזרים מזומנים נכון, מתוך קורס עסקים ויזמות פרימיום

קורס ניהול זמן נכון הינו המפתח להצלחה בחיים

סדר ומתודולוגיה שתגרום לכם להצליח לעשות כל מה שאתם רוצים.​

השאירו פרטים ותקבלו את המתנה ישירות למייל שלכם.

קיט ניהול פיננסי חינם

איך לנהל תזרים מזומנים נכון, מתוך קורס עסקים ויזמות פרימיום.

השאירו פרטים ותקבלו את המתנה ישירות למייל שלכם.